Про це 24 каналу повідомив російський опозиційний публіцист Андрій Піонтковський. Він зазначив, що так НАТО теж показали свою "ядерну дубинку" президенту Росії Володимиру Путіну.

Зверніть увагу "Будапешта-2" не буде, – у Зеленського пояснили, яких гарантій безпеки очікує Україна

Несподіване зізнання Путіна

На його думку, Путін зійшов з розуму настільки, що вірив у те, що в Заходу немає жодної ядерної зброї. Якщо говорити точніше, він був переконаний, що США не наважаться застосувати її.

Як наголосив публіцист, очільник Кремля про це відкрито говорив на пресконференції під час візиту президента Франції Еммануеля Макрона, яка відбулась за кілька днів до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Путін несподівано зізнався, що Росія слабша на конвенційному рівні. Однак у них є ядерна зброя, у якій вони перевершують (Захід – 24 канал),
– зазначив Піонтковський.

Як він наголосив, схоже, що президент Росії досі вірить в таку нісенітницю. Однак і Сполучені Штати Америки і Північноатлантичний Альянс кілька раз рішуче заявляли, що у разі застосування тактичної ядерної зброї вони завдадуть нищівного удару як по Росії, так і по Путіну особисто.

Україна зараз єдина, хто задовільняє критерії НАТО

Водночас як припустив Піонтковський, у Путіна було переконання, що проти Росії не застосують ядерної зброї через те, що Захід постійно відступав через такий шантаж. Публіцист нагадав, що він спрацьовував ще з 2007 року, коли НАТО відмовило Україні в членстві.

Офіційно заявили, що Україна не підходить НАТО за якимись критеріями. Зараз це просто смішно. А що Північна Македонія, Чорногорія, Албанія відповідають дуже високим критеріям демократії та розвитку, яких немає в Україні?
– заявив Піонтковський.

За його словами, Україна зараз єдина, яка задовольняє критерії НАТО. Особливо той, заради якого, створили Північноатлантичний Альянс – захист від радянської та російської агресії.

Піонтковський розповів, що Путін зізнався у слабкості: дивіться відео


Путін шантажує розміщенням ядерної зброї в Білорусі: що відомо

  • Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко зустрівся 25 червня з диктатором Росії Володимиром Путіним. За інформацією, вони обговорювали "гарантування світової безпеки" шляхом забезпечення Білорусі ядерною зброєю.
  • Путін поплакався, що США мають у країнах Європи 200 своїх ядерних боєзапасів. Тож, на його думку, необхідно потурбуватися про безпеку Білорусі та інших членів Організації договору про колективну безпеку (Вірменію, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан).
  • Тож він вирішив, що задля "безпеки" на озброєння Білорусі Росія передасть партію комплексів "Іскандер-М". Водночас Путін акцентував, що вони можуть запускати як звичайні ракети, так і ядерні боєприпаси.