На його думку, коли лідер країни-агресорки вирішив напасти на Україну, він також атакував принципи суверенітету та територіальної цілісності. Які закріплені в Статуті ООН та необхідні, щоб захистити всі країни від завоювань чи примусу.

Важливо Росіяни мають "перевагу в цифрах", але досягли в Україні тільки незначних успіхів, – Пентагон

"Ось чому так багато країн об’єдналися, щоб протистояти цій агресії, бо вони бачать у ній прямий замах на фундамент їхнього власного миру та безпеки", – пояснив Ентоні Блінкен.

Також він акцентував, що Україна хоробро бореться, аби захистити свій народ і свою незалежність разом з безпрецедентною допомогою Сполучених Штатів та країн усього світу.

Хоча війна ще не закінчена, президент Путін не зміг досягти жодної зі своїх стратегічних цілей. Замість того, щоб стерти незалежність України, – він її зміцнив,
– заявив Ентоні Блінкен.

"Замість того, щоб розділити НАТО, – він об’єднав його. Замість того, щоб підтвердити силу Росії, – він її підриває. І замість того, щоб послабити міжнародний порядок, – він об’єднав країни для його захисту", – додав держсекретар США.

Останні новини щодо Володимира Путіна

  • Кремлівський диктатор Володимир Путін тісно співпрацює із самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Останній вже навіть захотів створити оперативне командування на кордоні з Україною.
  • Путін вже давно демонструє параноїдальну поведінку з вкрапленнями манії переслідування. Цьому відхиленню характерна наявність ворога та задуму його знищення. Про це розповів психолог Валентин Кім. Він також зазначив, що поведінка Путіна справді достатньо дивна, він дуже сильно "накручує" власне населення і спонукає на велику агресію.
  • Російські загарбники хочуть роздавати свої паспорти мешканцям тимчасово окупованої частини Херсонської та Запорізької областей. Відповідний указ вже підписав очільник Кремля Володимир Путін.

Може бути цікаво – Путін переляканий, він не може спати спокійно: дивіться відео