Цю інформацію підтвердив речник російського лідера Дмитро Пєсков. Він пояснив, за яких умов можлива поїздка Володимира Путіна до Туреччини.

Читайте також Туреччина виконає зобов'язання у межах НАТО, якщо Росія вторгнеться в Україну, – Ердоган

У Путіна назвали умови для поїздки

Пєсков наголосив, що Путін прийняв запрошення Ердогана з вдячністю та обов'язково скористається ним. Але є кілька умов. Очільник Кремля поїде до Туреччини, коли дозволятиме епідеміологічна ситуація з коронавірусом COVID-19 та коли вдасться узгодити графіки політиків.

Речник Путіна додав, що наразі "склалася пауза" у проведенні засідань міжправничої комісії та вищого органу двосторонніх відносин країн, очільниками якого є їхні лідери. Ердоган запевнив, що залюбки прийме ці заходи у Туреччині.

Ердоган кличе Зеленського та Путіна в Туреччину

  • Напередодні Ердоган запросив Путіна і Зеленського на переговори у Туреччину. Президент вкотре наголосив, що готовий взяти участь у врегулюванні ситуації на Донбасі.
  • У Кремлі відреагували на заяву з традиційною зухвалістю. Там наголосили, що вітають зусилля усіх, хто "намагаються врегулювати ситуацію в Україні".
  • Згодом політик повторно запросив колег з України та Росії. Він підкреслив, що "атмосфера війни засмучує Туреччину", а Зеленському та Путін варто обговорити розбіжності в поглядах.
  • В українському МЗС запевнили, що вітають будь-яке посередництво у переговорах з очільником Кремля. "За великим рахунком нас влаштує будь-який формат", – наголосив Дмитро Кулеба.