Щонайменше, так написали американські журналісти. Причому з посиланням на думку обізнаних посадовців у владі Сполучених Штатів Америки.

А тим часом Посольство США знову закликає американців покинути Україну

Путін не розумів наслідків нападу на Україну

WP опублікував 29 січня велику аналітичну статтю про ситуацію в Україні та загрозу нападу на неї Росії.

Одним із цікавих моментів у ній є заява з посиланням на обізнані джерела у владі й розвідці США, що президент Росії Володимир Путін у процесі підготовки нападу на Україну буквально не розумів наслідків.

Насправді не розумів, що нова масштабна агресія проти українців коштуватиме Кремлю дуже дорого – Захід готовий санкціями зруйнувати економіку Росії.

Що цікаво: розвідка США каже, що Путіна дезінформують його власні радники. Схоже, вони просто не хочуть малювати своєму лідеру реальні наслідки ініційованої ним війни.

Саму ж ідею нового нападу на Україну Росії джерело видання у розвідці США назвало "надзвичайно амбітною та дещо божевільною".

У нього може бути план – дуже швидко розгромити українських військових. Але ж уроки історії мають навчити його, що це не розв'яже більшість інших проблем, з якими він зіткнеться,
– прокоментував поведінку Путіна посадовець.

На жаль, розуміння Володимиром Путіним історії, як ми вже давно знаємо, м'яко кажучи, залишає бажати кращого.

Зауважте, у цій же статті американські журналісти написали, що:

  • Українська розвідка перемістила конфіденційні документи та обладнання зі столиці у безпечні місця ближче до західного кордону.
  • З іншого боку, є начебто "розкол серед радників" Президента України Володимира Зеленського (мовляв, він чує часто протилежне від військових та розвідників).

Путін забирає частину військ від українських кордонів: дивіться відео