Про це 24 каналу розповів російський опозиціонер Дмитро Гудков. Він вважає, що цілком очевидно зараз – Путін прорахувався з Німеччиною.

До теми Німеччина зі союзниками обговорюють гарантії безпеки для України

За словами опозиціонера, Путін також прорахувався і щодо України, яку він планував захопити шляхом бліцкригу за три дні.

Окрім того, лідер Кремля прорахувався і щодо Заходу. "Він був впевнений, що Захід не буде ризикувати або взагалі розколеться щодо питання України", – наголосив Гудков.

Тому в Кремлі помітно чіткі прорахунки, і вони пов’язані з тим, що якість системи державного правління деградувала настільки, що не лише всередині країни деградували інститути, а й деградувала розвідка та міноборони Росії,
– запевнив опозиціонер.

Він наголосив, що там порозкрадали настільки, що в Росії, яка вважала себе “другою армією світу”, немає сучасного озброєння, чим хвалився Путін і його генерали.

Кому з генералів довіряє Путін

За словами Гудкова, найближче оточення Путіна – це такі люди:

  • "Ковальчук – це один з "гаманців", дуже близька людина до Путіна, він контролює активи глави Кремля. Очевидно, що він є одним із ідеологів взагалі того, що відбувається всередині країни".
  • "Ще одни людина – це, напевно, Патрушев, який сьогодні контролює всі російські спецслужби та органи. Він підтримує все, що робить Путін".
  • "Шойгу менше, але він теж є чи був одним з найближчих людей до Путіна. Але через те, що все пішло не по плану, він, напевно, перебуває в якомусь опалі".

Російський опозиціонер додав, що ще є ряд керівників силових структур, які входять може не в найближче коло Путіна, але вони можуть впливати на різні рішення.

Гудков про оточення Путіна та прорахунки Кремля: відео