Про це 24 Каналу розповів російський опозиційний політик Геннадій Гудков. За його словами, очільник Росії дуже боїться померти.

Дивіться також Бути чи здаватися: що передбачає нова концепція зовнішньої політики Росії від Путіна

Путін боїться смерті

Геннадій Гудков повідомив, Путін став занадто небезпечним для світу, тож охочих його вбити є достатньо. Тому приводи для хвилювання у диктатора точно є.

Насправді він трясеться за свою шкуру. Путін – така людина, яка готова пожертвувати необмеженою кількістю людей заради порятунку своєї шкури,
– пояснив опозиціонер.

На його думку, у Путіна зараз немає нічого: ні принципів, ні моральності, ні емпатії, ні співчуття.

"У нього зараз є лише одне бажання – вижити за будь-яку ціну", – зосередив увагу Гудков.

За його словами, втім, не все так просто.

Геннадій Гудков розповів, навіщо Путін встановлює системи ППО навколо резиденції: дивіться відео

Україні треба піднатиснути

Опозиційний політик розказав, що все, що стримує Путіна від використання від ядерної зброї – це, звісно, загроза його особистого знищення, превентивного удару чи удару у відповідь, повний розгром російської армії, бунт та переворот в Кремлі. Це все його лякає.

Я думаю, що він у цій війні не наважиться застосувати ядерну зброю, тому що він психологічно до цього не готовий,
– підкреслив Гудков.

До того ж Путін готовий воювати ціною сотні тисяч чужих життів, бо ж сам помирати за свої ідеї не наважиться.

"Якщо він не готовий помирати, то у нас є хороша новина – треба його дотискати військовим шляхом на території України, громити, перемагати", – наголосив він.

За його словами, самі такі дії й стануть початком кінця Путіна.

Путіну залишилося недовго

  • Міжнародний кримінальний суд в Гаазі 17 березня видав ордери на арешт президента Росії Владіміра Путіна, а також уповноваженої з прав дитини Марії Львової-Бєлової. Їх підозрюють у незаконному примусовому переміщенні українських дітей.
  • Росіяни в істериці через рішення Гааги. Вони розуміють, що кільце звужується. Ігнорувати Римський статут не зможуть навіть ті країни, які бункерний дід вважав своїми союзницями.
  • Натомість Угорщина заявила, що не заарештує Путіна, якщо він приїде в країну. Втім, країна підписала та ратифікувала Римський статут, який створив Міжнародний кримінальний суд, тож зобов'язана затримати злочинця.