Проте російський президент обійшовся абстрактними заявами в бік Заходу про готовність Росії дати відповідь кожному, хто перейде "червоні лінії". Про це у своєму блозі "Антифейк" розповів журналіст та ведучий Єгор Скоріна.

Повний випуск блогу Путін не згадав Донбас: росіяни не хочуть приймати ОРДЛО до свого складу

Він зауважив, що в очікування на промову Путіна особливу тривогу відчувала Україна, адже кремлівські війська стоять на кордоні в бойовій готовності й саме під час таких зборів в березні 2014 року Путін просив Думу дозволити використовувати російські збройні сили в Україні.

Як Путін "розчарував" окупантів

Проте цього разу Путін, як і завжди, лише хвалився озброєнням, яке має російська армія, зазначив журналіст.

Говорячи про зовнішню політику, Путін традиційно звинуватив Захід у деяких провокаціях проти Кремля, пригрозивши їм жорсткою відповіддю,
– сказав Скоріна.

На його думку, окупанти на Донбасі з нетерпінням чекали звернення Володимира Путіна, проте рядків про Донбас і повернення в так звану "рідну гавань" не було.

"Росії не потрібні самопроголошені республіки. Якби Москві потрібні були ці українські території, Кремль анексував би їх ще у 2014 році. Це сталося б так само швидко як з Кримом, отже, плани Кремля зовсім інші", – сказав Єгор Скоріна.

Повний випуск відеоблогу "Антифейк" на 24 каналі: дивіться відео