Про це 24 каналу розповів політолог Микола Давидюк. Він зазначив, що Росія вміє лише розкидуватись паперовими драконами – запускає щось велике, що кидає жахливу тінь, а насправді – це всього лише іграшка.

Зверніть увагу Удар по імперських амбіціях Путіна, – Мусієнко про Фінляндію та Швецію в НАТО

Путін розвалить Росію

Як наголосив Давидюк, світ повинен вже звикнути до того, що країна-агресорка розкидується фейками. Тобто вона спочатку погрожує, а потім здувається й мовчить.

Радянський Союз так погрожував, що аж розпався у 1991 році. Де він зараз? Путін – це ще один Горбачов, він розвалить Росію, як картковий будинок,
– заявив політолог.

За його словами, тоді за справу візьмуться такі собі "рамзани кадирови" разом китайцями та японцями й почнуть відгризати від Росії шматочок за шматочком. Водночас кожен буде отримувати не тільки території та ресурси, а ще й велике задоволення від процесу.

Путіна можна переграти

Як зауважив Давидюк, проблема Путіна полягає в тому, що він примітивний. Тобто очільник Росії вивчив якісь 3 книжки історії, у яких зараз живе.

Йому треба не історію вчити, а дивитися, що буде далі. Водночас далі його очікує катастрофа,
– підкреслив політолог.

З одного боку, Путін – це жахливий терорист і вбивця, а з іншого – це примітивна політична істота, яку насправді дуже легко можна переграти. Оскільки ми розуміємо його рефлекси, комплекси та амбіції.

Читайте також Справа не в Майдані і не в "обстрілах Донбасу": чого насправді хоче Путін від України

"Я впевнений, що в довгостроковій перспективі Україна переможе Росію. Це буде просто легендарна історія, як в 10 разів менша країна розвалила велетенську імперію та поставила на ній хрест", – заявив Давидюк.

Давидюк заявив, що Путін розвалить Росію: дивіться відео


Близький кінець Путіна: останнє

  • Російський опозиційний публіцист Андрій Піонтковський заявив, що зараз для всього цивілізованого світу є лише одна мета – перемога України у війні з Росією та збереження її територіальної цілісності. Водночас в держави-агресорки після цього почнуться внутрішньополітичні проблеми.
  • За словами публіциста, такі процеси призведуть не лише до падіння очільника Кремля. Піонтковський зауважив, що Путін застрелиться або його приберуть ще після звільнення українськими захисниками тимчасово окупованого Херсона.
  • Крім того, Піонтковський також заявив, що увесь цивілізований світ через повномасштабне вторгнення путінських військ в Україну побачив нарешті справжнє обличчя кремлівського диктатора. Відтак Захід вже остаточно вирішив його долю.