8 лютого американський журналіст Такер Карлсон провів двогодинне інтерв'ю з Путіним, повідомляє The Moskow Times. У ньому президент Росії говорив про розширення НАТО, "Північний потік" і вторгнення в Україну.

Дивіться також Інтерв'ю Владіміра Путіна наплодило безліч мемів: у мережі регочуть з історичної "лекції"

Путін вилаявся у ефірі

У інтерв'ю російський президент заявляє, що Захід порушив обіцянку щодо нерозширення НАТО на схід. У 2008 році, за словами Путіна, в НАТО заявили, що України має шанс на вступ до Альянсу.

Я кажу: "А чому завтра на вас не натиснуть (прийняти Україну в НАТО – 24 Канал) – і ви знову погодитеся?" Ну нісенітниця якась, бл**ь. З ким там розмовляти, я просто не розумію. Ми готові до розмови. Але з ким? Де гарантії? Жодних,
– сказав Путін.

Російський диктатор вилаявся під час інтерв'ю: дивіться відео – 18+

Путін "сяйнув розумом" не вперше – минулого тижня під час виступу в Тулі президент заявив, що йому "хочеться показати всім відомий жест". А на конференції "Російський енергетичний тиждень" очільник держави-агресорки двічі використав слово "*ля", обговорюючи тему російської економіки.

Інтерв'ю Путіна Карлсону: головне

  • Під час інтерв'ю Путін заявив, що Росія ще не досягла своїх цілей у війні з Україною. Однією з них він назвав "денацифікацію", що включає "припинення будь-яких неонацистських рухів".
  • Російський президент сказав, що метою Росії є "завершити війну, яку у 2014 році розпочала Україна". Він заявив: "Майдан був держпереворотом, який став політичною помилкою ЦРУ".
  • Путін намагався акцентувати увагу на тому, що не визнає незалежність України. "України не існувало", – заявив він. Окрім цього, Путін сказав, що за часи Радянського Союзу Україна отримала території, які "історично ніколи не мали стосунку до неї".
  • Терористичні атаки з боку Росії глава Кремля пояснив так: "Російські гіперзвукові ударні системи вдосконалюються щодня, але це лише вимушена відповідь".