Саме тому Росія вирішила перекидати війська з Сирії в нашу державу. Про це 24 каналу розповів головний редактор порталу "Україна по-арабськи" Мохаммад Фараджаллах.

До теми Росія здає позиції, щоб підкинути дрова в Україну, – Подоляк про відвід військ із Сирії

За його словами, тих сирійців, яких президент Росії набрав раніше, було небагато. Їх знищили в Попасній тиждень тому. Інші йти на війну з Україною не хочуть.

Путін хоче "зіграти останню карту"

Зараз, як вважає журналіст, у Володимира Путіна немає виходу. Він залишає Сирію, забирає звідти всіх військових (адже йому не вистачає в Україні) та намагається "зіграти останню карту".

Путін хоче розв'язати нову війну на Близькому Сході (між Іраном та Ізраїлем – 24 канал),
– наголосив Фараджаллах.

Він пояснив, що глава Кремля передає своє військові бази (яких є 4) не сирійцям, а Ірану та "Хезболлі". Відтак стає цілкому можливий новий конфлікт, навіть війна – між Іраном та Ізраїлем.

"Це спроба Путіна відвернути світову увагу від того, що відбувається в Україні. Це остання його сутичка, щоб начебто поповнити свої резерви на фронт України військовими, яких "відтренували" на Сирії", – зауважив головний редактор.

З якою метою Путін вдирався в Сирію

Фараджаллах пояснив, коли Путін вдирався в Сирію, в нього було кілька цілей.

  • Перша – він хотів випробувати військових над мирним населенням – аби вони вбивали мирних жителів, зокрема жінок та дітей. Так російський президент хотів підготувати їх, аби потім перекинути в Україну.
  • Друга – він хотів вплинути на ринок нафти (однак не купити або інвестувати, а постійно дестабілізувати його).

Журналіст нагадав, що саме в Сирії, Еміратах, Лівії час від часу незаконні воєнні угруповання нападали на нафтобази. Це все зіграло на руку Росії.

Росія перекидає війська із Сирії: що відомо

  • За інформацією ізраїльських ЗМІ, Путін терміново перекидає війська із Сирії, аби залучити їх у війну з Україною.
  • Як вважає радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк, так Москва хоче "підкинути дров у жерло війни".
  • В ізраїльському порталі DEBKAfile підтвердили, що російські підрозділи перекидають на авіабази "Хмеймім", "Камишли", Дейр-е-Зор та Т4.

Варто переглянути – Росія йде з Сирії: дивіться відео