Що Путін сказав про новий президентський термін

Водночас Путін закликав чиновників не шукати йому наступника вже зараз, а зайнятися своєю безпосередньою роботою. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Россия 1", повідомляє 24 канал.

Цікаво Увіковічнення Путіна, або Поправковий сюр по-російськи

Він зауважив, що якщо поправки до конституції РФ не ухвалять, то через два роки російські чиновники кинуться шукати йому заміну. А Путін, мовляв, цього дуже не хотів би.

Я для себе ще нічого не вирішив. Я не виключаю можливості балотуватися, якщо це виникне в конституції. Подивимося, там видно буде,
– зазначив Путін.

Що відомо про "обнулення" президентських термінів Путіна

  • 10 березня цього року Держдума Росії схвалила поправку до конституції РФ про скасування обмеження на кількість президентських термінів.
  • Пізніше Володимир Путін підписав указ про голосування з питання схвалення змін до російської конституції. Його мали провести 22 квітня, однак перенесли через пандемію коронавірусу на 1 липня з можливістю дострокового голосування.
  • На всеросійське голосування буде винесено наступне питання: "Ви схвалюєте зміни до Конституції Російської Федерації?".
  • Поправки дозволять Путіну переобиратися в 2024 році й залишатися при владі аж до 2036 року. Цікаво, що тоді йому вже виповниться 84 роки.