Володимир Путін 18 лютого зустрівся у Кремлі з самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Саме після розмови він знову продовжив наголошувати на виконанні мінських домовленостей.

До теми Із захопленням від навчань й без довгого столу, – Путін та Лукашенко провели перемовини

Путін у всьому звинувачує Україну

Очільник Кремля в звичному для нього дусі перекручування знову цинічно почав у всьому звинувачувати нашу державу. Мовляв, саме Україна сповільнює процес і не виконує "Мінськ". Ба більше, Путін нахабно стверджує, що консультації радників нормандського формату є безрезультатними.

Все, що потрібно зробити Києву – це сісти за стіл переговорів із представниками Донбасу та обговорити всі необхідні заходи... Натомість ми спостерігаємо загострення ситуації на Донбасі,
– цинічно заявив Путін.

При цьому він із Лукашенком обговорив спільну відповідь їхніх країн на так звані "агресивні дії Заходу".

Останні новини про мінські угоди

  • На тлі загрози нападу Росії та напруженої ситуації на окупованому Донбасі загалом, все частіше лунають думки щодо мінських угод. Президент Володимир Зеленський заявляв, що мінські угоди не передбачають розв'язання теперішніх проблемних питань. Адже вони стосуються реінтеграції тимчасово окупованих територій, а не того, що відбувається зараз.
  • Також 17 лютого з ініціативи Росії в ООН відбувалось засідання Радбезу з обговоренням мінських угод.
  • Свою думку щодо домовленостей висловили й звичайні українці. Більшість переконана, що мінські угоди не працюють з вини Росії. Понад 60% опитаних вважають, що ці домовленості слід переглянути.

Путін керуватиме російською атакою особисто: дивіться відео