Про це пише інформаційна агенція "РИА Новости", яка у своєму розпорядженні має привітальне повідомлення.

Читайте також: Телеканал Молдови оштрафували за промову Путіна з "ознаками переваг Росії"

"Шановний Володимире Володимировичу, сердечно вітаю Вас з офіційним вступом на посаду президента Російської Федерації... Ви стали символом відродження та перетворення Росії, яка багато в чому завдяки Вашим зусиллям повернула собі статус однієї з провідних світових держав", – зауважив Додон.

Водночас він підкреслив, що Росія під керівництвом Путіна "очолила боротьбу за побудову більш справедливого світопорядку", в якій країни будуватимуть взаємини як рівноправні, поважають один одного партнери.

"Наші країни та народи пов'язують православна віра, загальні цінності, багато століть спільної історії та спільної боротьби проти загарбників. Протягом понад 26 років Російська Федерація є головним стратегічним партнером Республіки Молдова. Наш народ цінує дружбу з Росією і дорожить нею", – зазначив у привітанні президент Молдови.

За його словами, завдяки спільним домовленостям з Путіним, полегшилося життя сотен тисяч громадян Молдови.

Докладу всіх зусиль, щоб партнерські взаємини між нашими країнами не тільки збереглися, а й усталилися. Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров'я та нових великих успіхів на посаді Президента Російської Федерації", – додав Додон.

Нагадаємо, 7 травня відбулася інавгурація Володимира Путіна. Політик перебуватиме на президентській посаді до 2024 року.