Міністр закордонних справ України Павло Клімкін в інтерв'ю "5 каналу" розповів, що вів переговори із Білим домом щодо "українського треку". Він висловив упевненість, що Дональд Трамп порушить це питання під час зустрічі з Путіним в Осаці.

Ми поговорили із Білим домом, Держдепом стосовно того, як "український трек" має бути висвітлений (на зустрічі)... Звичайно, Трамп сам буде приймати рішення. Але в його матеріалах, я упевнений, все буде написано правильно.
– сказав Клімкін

Читайте також: Кремль має кілька днів: що Україна готує для Росії через захоплених моряків

Зустріч Президента США та Росії відбудеться в рамках саміту G-20, що пройде в японській Осаці 28-29 червня.

Що відомо про полонених моряків?Українські моряки потрапили до російського полону в неділю, 25-го листопада, коли намагалися перетнути Керченську протоку та були обстріляні російськими кораблями.

Міжнародний трибунал, створений відповідно до конвенції ООН з морського права, зобов'язав Росію негайно звільнити полонених та повернути кораблі. В РФ вважають, що цей суд не має право вирішувати долю моряків.

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі із родичами полонених 14-го червня запевнив, що моряків буде звільнено, оскільки Україна робить для цього всі необхідні кроки.