Про це в коментарі виданню "Главное" розповів політолог-міжнародник Олег Волошин.

"Кремль возить в Крим європейських політиків для внутрішньої і зовнішньої пропаганди. Путін намагається показати, що немає ніякої ізоляції Криму. Все це робиться дуже штучно і вимагає чималих зусиль організаційно-політичного характеру, і фінансових витрат. У мене є інформація, що деякі з французьких депутатів, які відвідали Крим, довго "оброблялися" російськими силами", — сказав Волошин.

Читайте також: Поїздка французьких депутатів до Криму може закінчитись судом

Він звернув увагу на те, що це не "випадкові депутати, які самі зібралися і захотіли поїхати до Криму".

Тьєррі Маріані (глава французької делегації в Криму) офіційно є співголовою громадської організації "Європейсько-французький діалог", яка покликана зберігати контакти між Францією і Росією,
— уточнив експерт.

"Що стосується бажання угорських депутатів поїхати в Крим, то давайте згадаємо, хто в цій країні при владі. Народ обрав партію, налаштовану дружньо до Путіна. Для них головне джерело загроз — централізація влади над країною в руках європейської бюрократії. Вони розглядають Москву як альтернативу Брюсселю… Росія для них не загроза, а союзник", — пояснив Волошин.

З Італією ж, чиї депутати також анонсували відвідування українського півострова, у Росії давні тісні політичні та ділові контакти.

Політолог зазначив, що хоча Москві не вдається переконати у своїй правоті всю Європу, але розколоти ЄС у питанні України Путін намагається.

Читайте також: Путін може відмовитись від Криму заради збереження обличчя, — екс-розвідник