Таку думку висловив німецький журналіст Борис Райтшустер, передає "Обозреватель".

Читайте також: "Останніми роками став дуже набожним": російський журналіст розповів про релігійність Путіна

Як підкреслив представник ЗМІ, на Заході складається враження, що в Росії живуть самі путіністи, але насправді це не так.

"Навіть за опитуваннями, підтримка Путіна – це приблизно третина населення. 60% просто перебувають у політичній апатії. Мовляв, нехай буде, що ж поробиш? Це означає, що вони є готовими певною мірою до змін, хоча завжди їх бояться. Отже, вирішує еліта, а вона багато в чому є невдоволеною Путіним. Вони ж крали мільярди не для того, щоб витрачати їх у Північній Кореї", – вважає журналіст.

За його словами, втома еліт у Росії є досить високою, але вони мовчать, бо бояться.

Політична система в Росії – нестабільна, всередині вона зосереджується на одній людині. Це трошки схоже на соціалістичну Східну Німеччину в останній стадії. Таке собі політичне кладовище. Щоправда, в Росії є маленька відмінність – це складні противаги, конфлікт між ФСО (Федеральна служба охорони, що займається безпекою керівництва РФ і забезпеченням їх захищеним зв'язком – 24 канал) і ФСБ, наприклад. І Путін, як артист у цирку, повинен постійно тримати рівновагу. Я йому не заздрю. Це як у вовчій зграї, не дай Боже хвилина слабкості, і шию перекусять. Найбільш нестабільний для нього період настане у 2023 році,
– додав Райтшустер.

До слова, як зауважив колишній посол США у Росії Майкл Макфол, після відходу від влади президента Росії Володимира Путіна на російську еліту очікує розкол, а сама передача влади буде непростою.