Як пише The Times, Ренці виявився єдиним з членів G7, який нічого не сказав про російську агресію.

"Російський лідер заявив про плани провести переговори з Ренці в Італії в середу, в ході візиту в серці Європи через всього лише кілька днів після того, як його усунули від участі у зустрічі світових лідерів в Баварії", - повідомляє автор статті Девід Чартер.

Російський президент дав інтерв'ю італійській газеті Corriere della Sera одночасно із вчорашнім відкриттям засідань G7, розхваливши відносини з Італією, які "справді завжди носили привілейований характер і в політиці, і в економіці".

Путін наголосив, що готовий іти у відносинах з Італією "настільки, наскільки будуть готові до цього італійські партнери".

Піар-наступ Путіна припав на той час, коли G7, як очікується, сьогодні погодить підсумкову заяву щодо України. Вона має бути підписана всіма лідерами, включаючи Ренці,
— зазначає видання.

"Девід Кемерон пообіцяв, що ЄС буде рішуче наполягати на санкціях проти Росії, незважаючи на те, що економіка деяких країн, особливо Греції, страждає через зниження інвестицій та чисельності туристів з Росії", — йдеться у статті.

Читайте також: Санкції проти Росії можуть лише посилитись, послаблення годі чекати, — Туск