Кремль розгорнув безпрецедентну пропагандистську кампанію в Каталонії з метою "підриву" демократії в Іспанії та інших країнах ЄС, пише ABC.es.

Читайте також: У Каталонії вимагають дострокових виборів від прем'єр-міністра Іспанії

У поширенні сфальсифікованої інформації на території автономної республіки беруть активну участь ЗМІ Росії, а саме – телеканал RT, що здійснює мовлення також й іспанською, йдеться у публікації.

До нього приєдналися "експерти", які пророкують "франкістський переворот" (ультраправий військовий путч в Іспанії 23-24 лютого 1981 року – "24") у Каталонії. Тисячі прихильників відокремлення від Іспанії невтомно атакують уряд країни у своїх повідомленнях в Facebook і Twitter, зазначається далі.

У Кремля недостатньо військової та економічної потужності, щоб похитнути Захід. Тому Росія веде так звану "гібридну війну", використовуючи всі доступні засоби для знекровлення супротивника. Її найяскравіші епізоди – це приєднання Криму та бойовики на сході України, яких, на думку НАТО, спрямовує і підтримує саме Росія,
– зауважує іспанська газета.

Читайте також: Після референдуму в Каталонії оголосили всезагальний страйк

Нагадаємо, 1 жовтня у Каталонії відбувався референдум про від'єднання від Іспанії. Мадрид оголосив голосування незаконним і намагався його зупинити за допомогою поліції. Внаслідок сутичок між правоохоронцями та місцевими жителями під час референдуму кількість постраждалих перевищила 700 осіб.