Про це заявив прессекретар російського президента Дмитро Пєсков. Його слова цитують російські ЗМІ.

Важливо Байден виступив з терміновою заявою щодо Росії: про що говорив президент США

Позиція Росії

За словами Пєскова, точки зору президента Росії Володимира Путіна і президента США Джо Байдена не збігаються у розумінні того, щоб вибудовувати відносини.

Принцип взаємності ніхто не скасовував, але все буде залежати від рішення Путіна,
– прокоментував Пєсков.

Водночас Байден раніше заявив, що США могли впровадити жорсткіші обмеження, але не хочуть загострювати відносини з Москвою.

Санкції США проти Росії

  • Президент США Джо Байден видав указ про введення нових санкцій проти Росії. Введення обмежень у Білому домі пояснили "шкідливою зовнішньою діяльністю" Росії.
  • Санкції запровадили через втручання країни у вибори США у 2020 році. У Білому домі назвали санкції відповіддю на "передбачувані неправомірні дії". Серед них – злом SolarWinds і спроба зірвати вибори президента.
  • Відтак зі США вишлють 10 представників російської дипломатичної місії у Вашингтоні. Загалом під санкціями опинилися 32 російських фізичних осіб і організацій.
  • Водночас у Мінфіні США спільно з партнерами з Євросоюзу, Великої Британії, Австралії та Канади запровадили санкції проти 5 фізичних осіб та 3 організацій, яких назвали причетними до анексії Криму.