Зокрема, путінський посіпака, його прессекретар Дмитро Пєсков під час конференц-колу з російськими ЗМІ прокоментував атаку досить стримано. У дусі "ми працюємо".

Дивіться також ГУР завдало "значних збитків" військовій цілі у Татарстані, – Reuters

Пєсков визнав, що Татарстан було атаковано. Він звинуватив у цьому Україну та взявся погрожувати "знищенням".

"Київський режим продовжує свою терористичну активність. Ми і наші військові працюємо, щоб цю загрозу мінімізувати, а згодом повністю знищити", – зазначив Дмитро Пєсков.

Насправді такі заяви від офіційних осіб Росії звучать, як мінімум, дивно, якщо не абсурдно. Бо, по-перше, терористичну активність ведуть саме вони. І не лише на території України. Зокрема, у Бєлгороді вибухи лунають усе частіше саме з їхньої вини, саме їх хвалене ППО обстрілює прикордоння.

По-друге, Україна має повне право атакувати військові об'єкти країни, яка розпочала та другий рік веде війну проти неї і щодня обстрілює мирні міста, вбиває цивільних людей. При цьому українські спецслужби не обстрілюють російські мирні міста, не атакують житлові будинки. І не завдають країні-агресору жертв серед цивільного населення.

Атака по Татарстану: головне

  • 2 квітня два дрони атакували підприємства в Татарстані, який розташований за понад тисячу кілометрів від кордону з Україною.
  • Влучання стались на території особливої економічної зони Алабуга, де розташований нафтопереробний завод Елаз-Нафтопродукт і завод з виробництва ударних дронів "Шахед".
  • Атаку організувало Головне управління розвідки Міноборони України та СБУ.