Про це 24 Каналу розповів колишній співробітник СБУ, експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак. За його словами, цього разу тон Пригожина був значно спокійнішим.

До теми Пригожин – троль, задача якого вижити: що чекає на ватажка ПВК "Вагнер"

Ймовірно, все через аудієнцію в Кремлі, про яку сам ватажок "Вагнера" нещодавно розповідав. Там його могли попросити дещо знизити "градус" конфлікту.

Чи є загроза для вагнерівців у Бахмуті

Як наголосив Ступак, поки вагнерівці намагаються просуватися у самому Бахмуті, Сили оборони України несподівано пішли вперед по околицях. У такому випадку підрозділи ПВК "Вагнера" перебувають під загрозою напівоточення.

Наші військові потихеньку обходять місто по околицях. Пригожин вже репетує, що для них може бути катастрофа, якщо окупанти не втримають фланги. Але найгірше для них буде не знищення, а полон,
– вважає Ступак.

Дивіться розмову з Іваном Ступаком на ютубі 24 Каналу

Як відомо, у "Вагнера" абсолютно відкидають будь-яку здачу в полон. Найманців-терористів, які це зробили, потім переважно жорстоко вбивають свої ж. Особливо кумедно буде, якщо Пригожин сам потрапить в полон через напівоточення в Бахмуті.

На думку Ступака, такий варіант був би оптимальним для Кремля. Там би точно втішилися, якби Пригожин опинився в українській в'язниці.

Заяви Пригожина: останні новини

  • Ватажок ПВК "Вагнера" Євгєній Пригожин постійно поширює різні одіозні заяви. До них потрібно ставитися критично, адже це – ворог України.
  • Нещодавно в американському виданні The Washington Post повідомили, що нібито Пригожин виходив на контакт з українською розвідкою. Він пропонував, щоб Збройні Сили України відступили з Бахмута. А натомість Пригожин передав би інформацію про позиції російських військ. Цю пропозицію проігнорували в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.
  • Зараз вагнерівці разом з окупантами стягнули значну кількість особового складу в Бахмут. Однак українські військові продовжують контролювати південно-західну частину міста.