За інформацією російських ЗМІ, щороку у цей день в Кремлі влаштовують традиційний урочистий захід. Однак цьогоріч щось явно пішло не за планом, пише 24 Канал.

Дивіться також "Росія не допустить вступу України в НАТО": у Зеленського жорстко відповіли Пєскову

Що буде натомість

Як заявив Пєсков, замість урочистого прийому Путін вилізе з бункера і проведе вручення державних премій. Попередньо, макулатуру від російського президента отримають діячі у галузі науки, культури та мистецтва.

Нагадаємо, що нещодавно Москву атакували безпілотники. Вночі та вранці 30 травня росіяни почали повідомляти про запуск дронів на Москву та Підмосков'я. Спочатку з'явилась інформація про вибух на 25 поверсі житлового будинку у Новій Москві. Ніхто з мешканців не постраждав. Пізніше інформували про БпЛА на Рубльовці.

Міноборони Росії заявило, що начебто по містах випустили 8 дронів. Хоч насправді навіть з відео, які активно поширювали місцеві, зрозуміло, що це чистісінька брехня. В середньому до Москви та області навідалось від 25 до 30 безпілотників.

Росія зібралася "звільняти" Білорусь: що відомо

  • В інфопросторі неодноразово лунали версії, що у Білорусі може початися народне збройне повстання з метою повалення режиму самопроголошеного президента Алєксандра Лукашенка.
  • Пєсков заявив, що Росія вже готова "пхати свого носа" і обіцяє втрутитись, якщо таке станеться. Посіпака Путіна заявив, що Білорусь є партнером, союзником і братньою для Росії державою.
  • "Звісно, Російська Федерація має зобов'язання щодо забезпечення безпеки Білорусі, що ми й будемо робити перед обличчям такої очевидної загрози", – додав посіпака Путіна.
  • Також він назвав Польщу ворожою державою, яка буцімто "буквально перебуває в істериках русофобії". В уяві Пєскова, Варшава нібито фактично відкрито говорить про свій намір втручатися безпосередньо, зокрема, силовими методами у внутрішні справи сусідньої держави.