Відповідне розпорядження підписав спікер Верховної Ради Дмитро Разумков. Документ, що підтверджує це оприлюднив у своєму телеграм-каналі "слуга народу" Олександр Дубінський.

Раніше Чому "група Коломойського" атакує Ситника: пояснення Юрчишина

Готуємо Ситника до відставки за корупцію,
– коротко підписав він документ.

У розпорядженні йдеться про те, що про скликання такого позачергового засідання вимагали 150 народних депутатів.

Чому Артема Ситника можуть звільнити з НАБУ

  • Суд визнав Артема Ситника корупціонером – через відпочинок у готелі в Рівненській області. За готель нібито заплатив не сам голова НАБУ, а невідомий чоловік, який згодом і поскаржився прокуратурі.
  • У результаті Ситника оштрафували на 3,4 тисячі гривень. Адже керівник НАБУ повинен був вказати в декларації факт оплати іншою людиною свого відпочинку як подарунок. Цього не сталося, тож суд постановив внести Ситника до реєстру корупціонерів.
  • У Верховній Раді зареєстрували принаймні 3 ініціативи, що дозволять полегшити процедуру звільнення Артема Ситника. Два законопроєкти ініціював депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко.
  • Законопроєкт № 3180, який пропонує розширити кількість підстав для звільнення директора НАБУ, подавали народні депутати від "Слуги народу" Олександр Дубінський та Олександр Качура.