Так, за усунення Петрашка з посади проголосували … парламентарів. Проти висловились … народних обранців, а утримались – …, передає 24 канал.

Актуально Ігор Петрашко: що відомо про звільненого міністра економіки

...

Що передувало звільненню Петрашка

Зауважимо, що постанову про звільнення міністра у Верховній Раді зареєстрували ще 19 жовтня. Ініціаторами проєкту постанови виступили низка нардепів із різних політичних сил, зокрема, із фракції "Слуга народу".

Раніше "слуги" заявляли, що незадоволені відсутністю комунікації з урядовцем, а також наголошували: до нього є питання через відсутність стратегії підтримки аграрної промисловості та розуміння економічного розвитку держави.

Окрім того, на думку народних депутатів, за час перебування Петрашка на чолі міністерства основні показники економіки істотно погіршилися, нові робочі місця створювалися катастрофічно низькими темпами, а рівень безробіття виріс.

Що відомо про Ігоря Петрашка: коротко

  • Ігор Петрашко закінчив Львівський національний політехнічний університет за спеціальністю бізнес-адміністрування, а також має диплом МВА бізнес-школи при університеті Вандербільта у США.
  • Починаючи з 1996 року, Петрашко працював у різноманітних американських, російських і українських компаніях у сферах консалтингових і інвестиційних послуг.
  • З 2013 року економіст працював в українському аграрному холдингу Ukrlandfarming.
  • Місце в уряді Дениса Шмигаля він отримав 17 березня та замінив на цій посаді Тимофія Милованова.