Читайте також: Рупори Кремля: Які канали і чому звинувачують у поширенні російської пропаганди

Санкції телеканал 112 NewsOne РНБО Верховна Рада
Голосування за прохання про санкції проти українських телеканалів

Згідно з додатком до постанови, санкції повинні торкнутися ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Новий формат ТВ", ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ "Телерадіокомпанія "112-ТВ", ТОВ "Лідер ТВ", ТОВ "Партнер ТВ" і ТОВ "Новини 24 години".

Читайте також: Соціологи викрили "112 канал Україна" у маніпуляціях та пригрозили йому закриттям

Згідно з інформацією на сайті телеканалів, остання в даному переліку компанія – ТОВ "Новости 24 години" – вказана в структурі власності каналу NewsOne, решта 6 юридичних осіб вказані в структурі власності телеканалу "112 Україна".

Зазначимо, що напередодні народний депутат Мустафа Найєм повідомив, що в парламенті збирають підписи для звернення до РНБО щодо введення санкцій проти телеканалів "112 Україна" та NewsOne "за антиукраїнську діяльність".

До слова, за інформацією ЗМІ, навесні 2018 року власником телеканалу "112 Україна" став проросійський політик Віктор Медведчук, який є кумом президента РФ Володимира Путіна і збирається балотуватися до Верховної Ради на майбутніх виборах у 2019 році.

А керівником телеканалу NewsOne в кінці літа став одіозний Андрій Портнов – перший заступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича. Проте всіма правами на телеканал володіє екс-регіонал Євген Мураєв, який балотуватиметься до парламенту у складі новоствореної партії "НАШІ".