Рафаель Надаль пробився до чвертьфіналу в Барселоні

21 квітня 2011, 19:05
Читать новость на русском

Удома, та ще й на ґрунті. Іспанські тенісисти традиційно є фаворитами турніру в Барселоні. Впродовж останніх 8 років у Каталонії незмінно тріумфують господарі.

Із 8-ми тріумфів 5 належать Рафаелю Надалю. Лідер світового рейтингу впевнено прямує до шостої звитяги. Принаймні на спротив Сантьяго Жиральдо Рафа навіть не звернув уваги. Вперше в матчі, віддавши власну подачу, колумбієць іще спромігся на ребрейк.

Однак Надаль ще 4 рази тріумфував, приймаючи. В Жиральдо відповіді не знайшлося. 6:3, 6:1. У чвертьфіналі зупинити іспанця спробує француз Гаель Монфіс.

Не мав проблем у третьому раунді і співвітчизник Надаля - Давід Феррер. Своєму суперникові Віктору Ханеску іспанець віддав трохи більше геймів, аніж Рафа - 5. Утім це не завадило здолати румуна лиш за 1 годину та 5 хвилин. 6:3 та 6:2. У чвертьфіналі Феррер зіграє проти Юргена Мельцера із Австрії.