На ньому видно, як надзвичайно стриманий чоловік реагує на ситуацію. Він спокійно спостерігав за обстрілом з вікна магазину, пише 24 Канал.

Дивіться також Енергетики відновили електропостачання в "Охматдиті"

Припускають, що чоловік є військовим

На кадрах видно, як чоловік стримано реагував на обстріл, який, схоже, був поряд.

Люди, що були у магазині, побігли ховатися у підсобне приміщення. Від вибухової хвилі зі стелажів посипався товар. Лише згодом чоловік також доєднався до решти відвідувачів магазину.

У мережі подейкують, що герой цього запису – військовий.

Додамо, що у той день, 8 липня, столиця опинилася під цинічним ракетним обстрілом Росії. Станом на ранок 10 липня відомо про 33 загиблих. Серед них є 5 дітей. Загалом постраждала 121 особа, зокрема, 10 дітей. Наразі госпіталізованими залишаються 38 потерпілих мешканців, 6 з них – у важкому стані.

Надзвичайники вже завершили пошуково-рятувальні роботи у житловому будинку Шевченківського району та на території "Охматдиту". Загалом руйнування зафіксовано у 7 районах Києва. Правоохоронці продовжують перебувати на місцях події, документують наслідки та приймають заяви від потерпілих.

Також наразі тривають аварійно-відновлювальні роботи.

Чоловік спокійно реагує на вибухи у Києві: дивіться відео

В прямий ефір потрапила реакція телеведучого на вибухи

У мережі з'явилося відео, як телеведучий каналу "Київ" Слава Соломка "відчув" вибухи, які пролунали поблизу студії. Відповідне відео з ефіру розповсюдили місцеві телеграм-канали.

Після того, як в Києві оголосили повітряну тривогу телеведучі та основна команда телеканалу "Київ" пішла продовжувати знімати етер в укриття. Зрештою в столиці пролунали вибухи, на що Слава Соломка емоційно відреагував, сказавши кілька разів: "Очманіти".

Телеведучого просили продовжувати читати текст, але він продовжив емоційно висловлюватися про вибухи в українській столиці.