Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов розповів 24 Каналу про стан ракетного виробництва в Росії. За його словами, окупанти змінили тактику.

До вашої уваги Це складний процес, – Данілов пояснив, як відбувається процес отримання F-16

"Вони змінили тактику та тепер накопичують певну кількість ракет, щоб здійснювати ракетні обстріли", – зазначив Данілов.

Водночас українська протиповітряна оборона міцніє з кожним днем, зокрема за підтримки західних партнерів.

Ми обов'язково захищатимемо наше небо, скільки б вони там ракет собі не виготовляли,
– наголосив Данілов.

Росії допомагають Іран і КНДР

Як відомо, Північна Корея постачає Росії балістичні ракети, якими країна-агресорка вже обстрілювала Україну. Ба більше, навесні ракети може передати й Іран.

Це свідчить про те, що Росія вже не має спроможності робити достатньої кількості ракет. Враховуючи ті виклики, які має Корея, я не думаю, що це буде постійне постачання,
– констатував Данілов.

Секретар РНБО також додав, що навряд чи йдеться про великі обсяги, адже виготовляти ракети – це дуже складна річ, як технологічно, так і по часу.

Крім того, у світі зростає напруження, унаслідок чого кількість охочих допомагати Росії зброєю може зменшитись.

Ми на всі ці виклики обов'язково даватимемо відповідь. Спроможності перемогти нашу країну в Росії немає, не було і не буде. Ми вже довели це всьому світу,
– підсумував Данілов.

Ракетні обстріли Росії: останні новини

  • Окупанти зосередились на знищенні української інфраструктури, зокрема енергетичної. Однак вони не досягають поставлених цілей через неточність своєї зброї.
  • Водночас росіяни намагаються вдосконалити свої атаки. Зокрема, вони використовують повітряні приманки й різні комбінації ударів.
  • Одна з останніх російських атак відбулась 13 січня. Ворог застосував "Кинджали" й крилаті ракети, половина з яких впали в полі або вибухнули в повітрі.