Таку думку 24 каналу озвучив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. Раніше повідомлялось про те, як Росія готує удари по енергетиці України.

Важливо Селище просто стирають з лиця землі: окупанти скинули авіабомбу на мирну Курдюмівку

Росіяни намагаються позбавити нас усіх благ цивілізації

Ігнат розповів, що росіяни обстрілюють не лише енергетичну інфраструктуру, а всю критичну. Зокрема, в жовтні ще обстрілювали гідротехнічні споруди, а 17 листопада завдали удару по газовидобувних підприємствах.

Не лише світло, а ще газ і, можливо, воду, намагаються позбавити наш народ усіх благ цивілізації. Ракети С-300 17 листопада вдарили традиційно. Є постраждалі цивільні, діти, до речі, і вже є реакція влади на ці речі,
– зазначив речник командування Повітряних сил ЗСУ.

Ігнат прокоментував обстріли української інфраструктури: дивіться відео

Інші ракетні обстріли

Він продовжив, що ворог застосував для обстрілів літаки Ту-95 з району Волгодонська. До 18 ракет Х-101 чи Х-555 було випущено з цих літаків. Лише на Київщині було збито 4 ракети, крім того, Київщина в цей час була ще атакована шахідами, які прилетіли з території Білорусі, й усі 5 було знищено.

"Крім того, ворог атакував ще й з моря. Була 1 ракета "Калібр", яка по Одеській області прилетіла. Також ворог атакував з авіації, з винищувачів керованими ракетами Південь, 2 з цих ракет Х-59 було знищено", – зауважив Ігнат.

Ракетні обстріли України: останні новини