Як зазначив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, по місту вороги випустили дві ракети. На щастя, жодна з них ані забрала чиєсь життя, ані травмувала когось.

Читайте також Удар по центру Дніпра та залізниці, вибухи в багатьох містах: головне про ракетну атаку 4 травня

Одна ракета влучила в контактну мережу

Відомо, що дві російські ракети летіли на Дніпро. Одна з них влучила в об'єкт транспортної інфраструктури. Внаслідок цього пошкоджена контактна мережа. Натомість другій влучити в ціль не вдалося, адже її знищили Сили ППО.

В обох випадках минулося без загиблих і постраждалих,
– наголосив Лукашук.

Голова облради підкреслив, що по Дніпру окупанти випустили ракети після атаки Великомихайлівської громади. У ній від ворожих атак пошкоджень зазнали 25 житлових будинків, школа, дитячий садок, сільський клуб, а також магазин.

Що стосується ночі проти 5 травня, то вона в області була спокійною. Минулося й без обстрілів Синельниківського та Криворізьких районів.

На днях перелік територій, по яких завдають ударів окупанти, поповнили Широківська та Зеленодольська громади, що у Криворізькому районі. Тепер же ворожі війська вирішили активно бити по Синельниківському району. Відтак, до цього переліку можуть додати Покровську, Великомихайлівську й інші громади району.

Відповідне рішення дозволить державі допомогти людям, які захочуть виїхати з цих населених пунктів. Вони матимуть можливість отримати статус вимушено переміщеної особи, а також оформити фінансову допомогу.

Лукашук додав, що ситуація на Херсонському, Миколаївському, Донецькому та Харківському напрямках контрольована. Там від окупантів область прикривають ЗСУ.

Що відомо про ракетний удар по Дніпру 4 травня

  • Російські військові пізно ввечері випустили по місту відразу дві ракети. Про звуки вибухів близько 20:00 повідомили самі містяни.
  • Згодом у Дніпропетровській ОВА о 22:16 зазначили, що одну ракету вдалося знищити Силам ППО, а друга таки влучила в один із об'єктів.
  • Ворожий удар був досить сильним. Про це свідчать вибиті шибки у будинках, а також розбите скло павільйону зупинки в районі ракетної атаки.

Ми ж вкотре нагадуємо, що ні в якому разі не варто ігнорувати сигнал повітряної тривоги. Щойно він пролунає – вирушайте негайно в укриття. Це може врятувати вам життя.

Варте уваги – Нічне звернення Зеленського за 4 травня: дивіться відео