Про це 24 каналу розповіла кореспондентка з Харкова Анна Черненко. Вона також зазначила, що ворог робив спроби штурму та розвідки боєм на певних ділянках, проте нічого не вдалось.

Читайте також Розвідники на Харківщині знищили ворожу ДРГ морської піхоти та взяли в полон російського офіцера

Щоденні обстріли Харкова та області

російські окупанти щодня продовжують страшно гатити по Харкову та області.

Як зазначає Анна Черненко, у Циркунах російські окупанти обстріляли медичну установу, якій 100 років – вона згоріла, це була місцева пам’ятка архітектури.

"Під ворожими обстрілами був Старий Салтів та Золочів. Щодо останнього – там досить серйозні руйнування, є поранені різного ступеню", – каже кореспондентка.

Активна відбудова Харкова

Навіть в умовах обстрілів триває відбудова Харкова, розповідає Анна Черненко. За її словами, зараз звуки вибухів лунають віддалено, але у будь-яку мить може "прилетіти".

Вчора ми знімали два навчальні заклади, вони розташовані зовсім у різних районах, в одній із центральних були дуже пошкоджені вікна,
– зазначає Анна Черненко.

Інша школа, вже у спальному районі, – єдина, у яку влучали двічі – на початку червня і кілька тижнів тому. Сукупно внаслідок такого удару зруйнований цілий корпус.

Детальніше про ніч на 19 липня у Харкові та області: дивіться відео

Що відомо про обстріли Харківщини 19 липня

О 4:17 на Харківщині вкотре почали лунати сирени. Після завершення попередньої повітряної тривоги минуло лише 2 години. Через кілька хвилин харків'яни почали повідомляти у соцмережах, що чули вибухи. За їхніми словами, вони лунали за містом – станом на зараз відомо, що ворог завдав ударів по Чугуєву.

Деталі попереднього обстрілу Харкова

Уночі 16 липня жителів Харківщини вкотре розбудили сирени. Невдовзі почали з'являтися повідомлення про вибухи в області – їх чули у Чугуєві.

  • Приблизно о 3:30 окупанти запустили по місту одразу 4 ракети з-під російського бєлгорода. Внаслідок обстрілу руйнувань зазнали житловий будинок, школа та адміністративні будівлі.
  • За словами кореспондентки 24 каналу Анни Черненко, на жаль, загинули 3 мирні жителі – двоє чоловіків та одна жінка. Подружжя та їхній сусід мирно спали у своїх будинках під час повітряної тривоги.
  • Окрім цього, одна з ворожих ракет влучила в землю. Там утворилась вирва діаметром близько 14,5 метра.