Відразу ж наголосимо, що минуло рівно 0 днів від моменту, коли росіяни нічого не крали, підкреслює 24 канал. Адже як інакше пояснити приписування собі ефективної роботи сил ППО на Хмельниччині?

Читайте також Масований обстріл Дніпропетровщини, майже 40 тисяч знищених ворогів: основне за 152 день війни

Ворогу знову ввижаються знищені HIMARS

Так, у росії цілком серйозно хизуються черговими "здобутками". Мовляв, вони завдали надзвичайно влучного удару поблизу населеного пункту Богданівці, що на Хмельниччині. І цього разу, як з'ясувалось, – сарказм-сарказм – вдалось знищити цілу базу з боєприпасами до HIMARS, а також снарядами до гаубиць M777.

А тепер трішки відсунемо убік вологі мрії тих, хто заживо тліє у кремлі. Якщо серйозно, то ворог 24 липня дійсно завдав ракетного удару по Хмельниччині. Але усі 4 крилаті ракети типу "Калібр" успішно знищили сили ППО.

Розірвані ракети окупантів зустрілись з силою тяжіння десь у полі Кам'янець-Подільського району. Там спалахнули хіба пожежі, і то їх швидко вдалось загасити.

Ворог страшно боїться HIMARS

До слова, немає нічого дивного в тому, що окупанти згадали саме про HIMARS. Загарбникам зараз надзвичайно сильно палає І тут усе логічно: РСЗВ у парі з нашими крутими військовими влаштовують росіянам запальні вечірки на регулярній основі. То десь "селітру" свіженьку завезуть, то десь допоможуть недопалкові здійняти в повітря цілий склад ворога.

Ба більше, у NASA почали спостерігати цікаву тенденцію. Згідно з даними агентства, ворог значно менше почав використовувати артилерії на лінії фронту. А все тому, що зараз окупанти дотримуються дещо іншої стратегії. Мовиться про необхідність значно краще маскуватись, а також постійно змінювати свої позиції.

Але всі ми знаємо, що довго переховуватись окупантам не вдасться. Тож рано чи пізно вони все одно поповнять статистику ворожих втрат. А їх, до слова, майже 40 тисяч осіб бойового складу від початку повномасштабного вторгнення.

Варте уваги – ЗСУ за один раз знищили 100 окупантів на Луганщині: дивіться відео