Під час нічної атаки росіяни пошкодили поромну переправу "Орлівка" на кордоні із Румунією. Також там був автобус із дітьми.

Дивіться також Вчорашня атака суттєво відрізняється, – Ігнат прокоментував новий удар по Україні

Прикордонники зреагували швидко

За словами засновника поромного комплексу Юрія Дімчогло, атака сталася близько 2 години ночі. Він розповів, що постраждала цивільна інфраструктура пункту пропуску та дуже багато вантажівок – приблизно 30. З них шість вигоріли повністю.

Крім цього, пошкоджено складські приміщення, але прямого влучання туди не було. Основні влучання були у зони митниці та накопичувальної зони міжнародного транспорту для митного контролю, особливо на в’їзді в Україну.

Як розповів засновник переправи, між повітряною тривогою і атакою пройшло 10 – 15 хвилин. Прикордонники зреагували швидко і вивели з території пункту перетину громадський транспорт.

Та було два автобуси, один на в’їзд в Україну, один на виїзд. Той, що на виїзд, був із дітками. Його швидко оформили, посадили на румунський пором, який вже практично відходив від берега, на початку ударів. Слава Богу, що на пункті пропуску не було цього автобусу з дітьми. Тому що я не знаю, що б було,
– сказав він.

Другий автобус оформили за 10 хвилин. Під час його від’їзду почалися удари. Внаслідок цього у автобуса тріснуло скло. Постраждали тільки водії.

Дімчогло вказав на те, що переправа є "повністю цивільним об’єктом" без військових, за винятком прикордонників.

Удар по Одещині 26 вересня: основне

  • Російські терористи атакували Одеську область ударними безпілотниками. Унаслідок влучань руйнувань зазнала припортова інфраструктура, будівля пункту пропуску, складські приміщення.
  • Про це в ефірі телемарафону розповів Олег Кіпер голова Одеської обласної військової адміністрації. Він уточнив, що пункт пропуску наразі не працює. Його роботу призупинено до завершення слідчих дій.
  • Наталія Гуменюк розповіла, що результативність роботи Сил протиповітряної оборони надзвичайно висока. За її словами, 10 "Шахедів" над Одещиною знищили наші захисники неба.