На цьому під час телемарафону наголосила речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк. Вона зауважила, що статистика – річ вперта, хоч ми і не завжди прив'язуємося до певних дат, коли може бути нова атака, передає 24 Канал.

Дивіться також Нічні тривоги в Україні: ворог атакував "Калібрами", Харків і Запоріжжя під ударами С-300

Ворог готується до масованого удару

За словами Гуменюк, крайню масовану ракетну атаку окупанти здійснили 26 січня. А вже 9 лютого минуло 2 тижні з того моменту. І є всі причини припускати, що вороги готуються до нової.

Як ми попереджали: спочатку іде хвиля "Шахідів", які розвідують напрямки роботи ППО і намагаються влучити в об'єкти критичної інфраструктури, а далі ворог готує ракетний удар. І все про це красномовно свідчить,
– підкреслила вона.

Речниця ОК "Південь" зауважила, що дещо відтермінувала дії ворога стихія. Шторм у Чорному морі не дозволяв тримати в акваторії ракетоносії. І щойно коливання зменшилися з 5 – 7 балів до 3 – 4, на бойовому чергуванні з'явилися вже три ракетоносії. Мовиться про два надводні та один підводний, які разом на собі мають 20 ракет "Калібр".

Водночас про можливу ракетну атаку свідчить активність як тактичної, так і стратегічної авіації. Це, зазначила Гуменюк, може бути ознакою того, що росіяни можуть здійснити масований удар 10 лютого.

Цілком імовірно, враховуючи особливості погоди цього сезону, можуть бути досить щільними одна хвиля (атак – 24 Канал) від одної. Зокрема хвиля "Шахідів" – коротенька розвідувальна операція. Далі цілком імовірне застосування масованих ракетних ударів,
– наголосила Гуменюк.

Речник Одеської ОВА Сергій Братчук попередив, що висока "загроза ворожих ракетних і авіаційних атак". Він також закликав не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. А ми коротенько нагадаємо, що ж було цієї ночі.

Атакували 10 лютого дронами та ракетами

  • Близько 04:00 росіяни завдали удару по Харкову. Як зауважив міський голова Ігор Терехов, окупанти поцілили в об'єкти критичної інфраструктури. Тож у місті можливі перебої з постачанням світла, води та тепла.
  • Також під обстріли потрапило Запоріжжя. Як зазначив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв, за годину нарахували 17 прильотів. І це була найбільша кількість від початку повномасштабного вторгнення. Окупанти також цинічно атакували об'єкти енергетичної інфраструктури.
  • У Повітряному командуванні "Схід" зауважили, що цієї ночі гучно було у Дніпрі. На щастя, минулося без прильотів.
  • За наявною інформацією, вдалося збити 2 дрони на Кіровоградському та Вінницькому напрямках.