Працівниця поліклініки №3 Тетяна показала журналістам бомбосховище, в яке нібито не змогли потрапити люди під час обстрілу Києва. Вона стверджує, що одна з частин укриття завжди відкрита.

Дивіться також Росія вдарила по Києву ракетами у День захисту дітей: все, що відомо про атаку

У лікарні запевняють, що частина укриття завжди відкрита

З її слів можна зробити висновок, що друга частина сховища закрита, адже там "цінні речі". Зокрема, це холодильники, комп'ютери, труби.

Жінка не уточнила, який саме вхід закривається. Відтак, можна припустити, що в укриття є два входи.

Працівниця поліклініки №3 показала укриття: дивіться відео (Джерело відео: "Київ24")

Водночас пані Тетяна наголосила, що одна частина укриття ніколи не закривається. Відповідаючи на питання, чому люди не могли потрапити в бомбосховище, вона сказала, що, можливо, хтось "новенький" намагався пройти в укриття.

Жінка уточнила, ті, хто завжди приходить в укриття, знають, що вхід відкритий постійно.

Що відомо про закриту поліклініку в Києві

  • Російські військові вночі 1 червня випустили по Києву 10 ракет "Іскандер-М" та "Іскандер-К". Усі ракети було знищено, однак уламки завдали суттєвих руйнувань у Деснянському та Дніпровському районах Києва.
  • Саме в Деснянському районі внаслідок падіння уламків загинуло троє людей. Мешканець Деснянського району Ярослав внаслідок обстрілу Києва втратив дружину. За його словами, жінка з дитиною загинула на вулиці, коли йшла до укриття.
  • Чоловік розповів, що укриття було закрите. Глава МВС Ігор Клименко повідомив, що всі троє людей загинули, коли намагалися пройти в укриття, яке було закрите.
  • Місцеві мешканці розповіли журналістам, що укриття було закрите не вперше.
  • Важливо зазначити, що глава КМВА Сергій Попко повідомив, що вхід в укриття був тільки один. Він не став стверджувати, що укриття було закрите.
  • Також голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Дмитро Ратніков заявив, що укриття нібито могло бути відкритим. Зокрема, про це сказав директор поліклініки № 3.
  • Разом з тим, поліція Києва вже відкрила кримінальне провадження. Київська влада обіцяє притягнути винних до відповідальності.