І це не вперше, коли ворог прицільно гатить по цих позиціях. Також Бутусов розповів, чим та ділянка особлива для фронту.

Зверніть увагу Ми маємо бути готовими, – Загороднюк сказав, чи чекати від Путіна наступу на Україну

Особливість для фронту

За словами журналіста, на тій ділянці відбувся щільний мінометний обстріл. Противник постійно проводить там обстріли. На жаль, це не перші жертви у тому районі. Річ у тім, що та територія – "вигідна" для окупанта.

У районі Шумів для противника є панівні висоти, з яких він проглядає наші позиції. Ця ділянка має серйозне тактичне значення, через це противник продовжує обстріли, бо має там дуже зручні можливості,
– сказав журналіст.

Він також додав, що жодні заклики про перемир'я в тому районі не діють. "Противник продовжує бойові дії. На жаль, війна триває", – підсумував Бутусов.

Реакція Зеленського

Журналіст також очікує на реакцію головнокомандувача Володимира Зеленського. Він відмітив, що коментарів про ситуацію на фронті він нього не чути.

"Не бачимо змін, наприклад, в забезпеченні збройних сил, підвищенні їхніх можливостей для ураження противника. Хотілося б, щоб головнокомандувач брав на себе відповідальність за те, що відбувається на фронті. Складається враження, з його дописів, що він війну не помічає", – сказав Бутусов.

Бій біля Шумів: головне

  • Російські окупанти обстріляли українські позиції біля Шумів. Вони відкривали вогонь із заборонених мінометів, станкових автоматичних гранатометів і великокаліберних кулеметів
  • На жаль, 4 українських захисники загинули. Ще 2 отримали поранення.
  • Бутусов припускав ймовірність російської атаки біля Шумів для захоплення передових українських позицій.
  • Через загострення на передовій українська делегація у Тристоронній контактній групі збирається на термінове засідання.

Бутусов прокоментував загибель українських солдатів: дивіться відео