Спікер парламенту зазначив, що оскільки обстановка у державі наразі є непростою: у багатьох людей не вистачає ресурсів для існування, є проблеми у медичній сфері – і представники влади мають це розуміти. Про це нардеп повідомив під час робочого візиту до Волинської області.

Читайте також Немає факту порушення, – Тищенко спробував виправдатися за карантинну вечірку

Думаю, що людям за свої неправильні вчинки повинно бути соромно. Я розумію, що кожен повинен відповідати за своє, але мені як голові парламенту за дії деяких своїх колег соромно,
– сказав "слуга народу".

Водночас Дмитро Разумков зауважив, що у його дружини днями буде день народження, і вони святкуватимуть вдома, у невеликому родинному колі.

Глава Ради також відповів на запитання про нецензурний коментар Данила Гетманцева, який посварився у телеграмі з журналісткою Сонею Кошкіною.

"Я вважаю, що сьогодні так робити не можна. В принципі так робити не можна... Я намагаюся проводити у Верховній Раді політику єдиних стандартів, подвійні стандарти - це завжди шлях в нікуди", – додав народний депутат.

Карантинна вечірка Тищенка: головне

  • Нардеп від "Слуга народу" Микола Тищенко влаштував вечірку на честь дня народження своєї дружини під час локдауну, який діє у Києві.
  • Дійство відбувалося у ресторані київського готелю Fairmont. Серед запрошених – відомі політики та високопосадовці.
  • Слідчі Нацполіції відкрили кримінальне провадження за фактом порушення карантинних вимог у готелі й перевіряють інформацію.

Вечірка Тищенка під час карантину: дивіться відео