Спальні слід підтримувати чистими й організовувати там не тільки звичайне прибирання, але й генеральне. Експерти з клінінгових компаній розповідають, як часто це потрібно робити та з чого правильно починати, пише Livingets.
Зверніть увагу "Чарівний кошик": це дуже простий та ефективний трюк, як зберігати свій дім чистим
Як часто треба робити звичайне прибирання
Під час звичного прибирання слід витирати пил з поверхонь, пилососити чи підмітати та мити підлогу, замінювати постільну білизну та позбуватися сміття.
Регулярне прибирання допомагає підтримувати охайний і комфортний простір, а також зменшує кількість алергенів, таких як пил і шерсть домашніх тварин,
– кажуть експерти.
Таке прибирання треба робити щотижня. А крім цього, ще слід кожного дня провітрювати кімнату, постіль та прибирати з поверхонь зайві речі.
Усюди потрібно витерти пил / Фото Pexels
Що треба знати про глибоке прибирання
Ретельне прибирання спальні треба робити точно кожні три місяці, а якщо є потреба, то кожні 1 – 2 місяці. Усе залежить від того, наскільки швидко спальні накопичується пил.
Глибоке прибирання включає такі завдання, як протирання плінтусів, прибирання під ліжком і за меблями, чищення килимів, пилососіння штор, миття вікон,
– підказують професійні клінери.
Якщо прибирати спальню раз у кілька місяців справді ретельно, то це зменшить обсяг роботи для кожного щотижневого.
З чого почати
Експерти радять почати з розчищення будь-якого безладу та непотребу. Дві чи три склянки на столику біля ліжка, купа паперів, повне відро сміття і подібне – прибрати одразу. Це до того ж допомагає визначити місця, які потребують витирання чи миття.