Путін офіційно отримав статус воєнного злочинця. Водночас Ердоган далі вважає, що їм з бункерним дідом є про що говорити.

Зверніть увагу Роль Ердогана перейняв Сі: чи зможе Китай спонукати Україну до перемовин з Росією

Турецький лідер анонсував свою розмову з Путіним. Вона має відбутися упродовж двох наступних днів. Деталей щодо тем Ердоган наразі не розкрив.

Росія скоює в Україні геноцид. Однак турецький лідер заявив, що Анкара не стане на чийсь бік у війні Росії з Україною.

Тим часом Путін, вочевидь, у бункерні відходить від зустрічі з лідером Китаю. Вже звернули увагу на те, що під час переговорів бункерний дід почувався не надто добре.

У нього відбувалося щось дивне зі щелепою, а рука була не зовсім керованою. Вочевидь, перед зустріччю Путіну ввели чимало препаратів, які й допомогли йому протриматися.

Роль Ердогана перейняв Сі

Політтехнолог, експерт з управління репутацією Борис Тизенгаузен заявляв, що роль президента Туреччини Реджепа Ердогана перейняв Сі Цзіньпін.

Дуже цікаво, що залишиться в кулуарах. Я думаю, що більша частина з того, обговорювалось з Путіним в кулуарах, буде проговорено із Зеленським у форматі відеозв'язку,
– заявив експерт.

Політтехнолог додав, що, якщо Сі хоче стати "батьком перемоги" та отримати частинку медалей миротворця, то йому потрібно переконати Путіна повністю вивести війська з України. Проте він ніколи на це не піде.

Ба більше, експерт з управління репутацією Борис Тизенгаузен переконаний, що під час розмови із Сі Цзіньпіном президент України Володимир Зеленський говоритиме про те, що Київ:

  • не піде на територіальні поступки;
  • впевнений у своїй перемозі.