Про це захисник Сенцова розповів в коментарі телеканалу "Настоящее время".

Читайте також: "Це – в'язень концтабору": в Україні емоційно відреагували на свіже фото Сенцова

У нього зараз загострення. Зокрема, проблеми із серцем – серцева недостатність. Також ревматизм нижніх кінцівок, з’явилися проблеми з печінкою і нирками, бо на тлі голодування у нього змінився стан крові. Відповідно до цього йому призначили певні ліки, глюкозу прокапали, поживні суміші. Виходячи з цього, відповідно до висновку фахівців-лікарів, йому призначають певні препарати, які він вживає,
– повідомив Дінзе.

Додамо, що адвокат політв'язня також вважає, що поява інформації про можливий обмін Сенцова на засуджених в США росіян Віктора Бута, Костянтина Ярошенка та Марію Бутіну є "сигналом, що такі переговори можливі".

Нагадаємо, 28 вересня Сенцова вивезли із колонії до міської лікарні. Політв'язень пройшов планове обстеження, де йому провели додаткові дослідження і було отримано консультації лікарів-спеціалістів.

За що в Росії засудили Олега Сенцова?Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.