Не можна стверджувати, що революція станеться прямо зараз. Однак вона врешті-решт станеться, якщо Кремль не змінить усі свої стратегії. Про це 24 каналу сказав російський політолог та громадський діяч Аббас Галлямов.

Варте уваги Путін не боїться втратити владу: експерт назвав справжні страхи російської еліти

Революція або реформи

За словами Галлямова, суперечності між суспільством та владою загострюються. Безумовно, не буває так, щоб усі були проти. Є значна кількість соціальних груп, які не задоволені статус-кво, і якщо вони виявляються сильнішими за консервативні групи, акцентує політолог, то врешті-решт революція відбувається.

Те, що ми у стратегічному плані рухаємось у цьому напрямі, моя думка не змінилася. Дивлячись на те, як влада слабшає, можна навіть сказати, що вона посилюється. Але я все-таки не стверджуватиму зі стовідсотковою ймовірністю, що революції трапиться, тому що їй революції завжди є альтернатива – реформи,
– запевняє Галлямов.

Він додає, що еліти можуть переконати Путіна відмовитися від висування на наступний термін, знайдуть наступника і вже він запустить ті реформи, які дозволять суспільству уникнути революції. Такий варіант, зазначає Галлямов, виключати не варто.

Від чого залежить доля Путіна / Росію чекає на Югославський варіант: дивіться відео