Рейдерські захоплення у Херсоні

Окупанти продовжують злочинну діяльність у Херсоні та проводять рейдерські захоплення будівель. Про це 24 каналу повідомили джерела в розвідці.

Увага Опір зростає, Росія ж не має достатньо сил для контролю Херсонщини, – CNN

Російські окупанти провели рейд по захопленню багатьох будівель у Херсоні. Захопили пенсійний фонд, "Райффайзенбанк", водоканал та газову службу,
– повідомила розвідка.

Переводитимуть на російські пенсії, а на базі банку "Аваль" тепер буде "Промсвязьбанк".

Окупанти обшукують й приватні помешкання

Головне управління розвідки Міноборони повідомило, що у тимчасово окупованому селищі Чаплинка Херсонської області загарбники проводять масові обшуки та продовжують тероризувати місцеве населення.

З 29 червня в селищі проводиться обшук всіх приватних гаражів. В разі відсутності власників, ворота гаража виламують за допомогою ББМ "Тигр". Обшуки проводяться дуже детально – аж до перекопування ґрунту в підвалах у пошуку тайників,
– йдеться в повідомленні.

Так, в приміщенні колишньої комунальної аптеки росіяни організували роботу власного приватного аптечного пункту. Медикаменти завозяться з тимчасово окупованого Криму. А також поставили наглядати за роботою "свою людину".

Також у населеному пункті Чаплинка розпочались жнива і увесь урожай загарбники вивозиться зерновозами в напрямку Криму. Одночасно вивозять і зерно торішнього врожаю.

Господарювати окупантам залишилось недовго

Однак господарювати українським майном окупантам залишається недовго. Збройні Сили України уже готують виганяти росіян із Херсону.

Тож, розуміючи це, російські загарбники намагаються терміново покинути окремі райони Херсонщини – планують втечу з місця бойових дій до Криму через Арабатську стрілку.

Окупанти бояться за своє життя

Крім того, на територіях, які перебувають під російською окупацією, вже неодноразово були зафіксовані замахи як на окупантів, так і зрадників, які перейшли на бік ворога. Тож росіяни просто бояться за своє життя та вимушені пересуватися Херсонською областю з великою кількістю охорони, у броньованих машинах та бронежилетах.

Ці дані підтверджують і в американській розвідці. Там відзначили, що Росія не має достатньо ресурсів, щоб контролювати регіон, який захопила.

Дивіться більше деталей про підриви авто зрадників у Херсоні