Одразу після виходу додатка Резерв+ у відкритий доступ ним скористались тисячі військовозобов'язаних українців. Активність там набагато вища, ніж в ЦНАПах.

Дивіться також За яких причин військовозобов'язаний може не прийти у ТЦК

Додаток має популярність

Сервіс Резерв+ новий, його запустили 18 травня. Втім, за словами речника Міністерства оборони України Дмитра Лазуткіна, він одразу ж викликав великий ажіотаж. Щодо ТЦК, за словами речника, ще немає остаточної статистики. Люди постійно йдуть, дані оновлюються.

В етері загальноукраїнського телемарафону Дмитро Лазуткін розповів, що наразі вже 300 тисяч військовозобов'язаних уточнили свої дані через застосунок Резерв+, передає 24 Канал. Також зареєстровано 620 тисяч завантажувань. На 11 годину 20 травня всі технічні негаразди, які були в перший день, виправлені.

Раніше Лазуткін говорив, що близько 260 тисяч українців оновили свої дані. У Резерві+ найбільше людей оновило дані. Це приблизно у 80 разів більше, ніж в ЦНАПах.

Застосунок зараз лідирує серед військовозобов'язаних, які оновлюють дані. Люди намагаються виконувати норму закону, але роблять це у зручний для них спосіб,
– додав речник Міноборони.

Також він уточнив, що додаток Резерв+ вже запрацював в усьому світі. В перший же день існування сервісу були деякі проблеми у людей за кордоном та Україні через перевантаження. Це відбувалось через те, що в деякий момент одночасно на сервісі намагались авторизуватися та уточнити дані близько 700 тисяч людей.

Що відомо про додаток Резерв+ та нові способи оновлення даних

  • У суботу, 18 травня, набув чинності новий закон про мобілізацію. Тепер у застосунку Резерв+ можна буде оновлювати дані в онлайн-режимі.
  • Всі чоловіки віком 18 – 60 років протягом 60 днів – до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані. В Міноборони наголошують, що під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом.
  • Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Після оновлення даних у застосунку кожен зможе побачити інформацію з реєстру щодо себе.
  • У суботу, 18 травня, в перші години запуску застосунку Резерв+ зареєструвалось 150 тисяч громадян.