Харків мало не щодня обстрілюють, знищуючи будівлі та вбиваючи місцевих мешканців. Під обстріли потрапляють як приватні будинки та багатоповерхівки, так і офісні чи торгові центри, а також навчальні заклади. І навіть зупинки громадського транспорту.

До теми росіяни обстріляли Харків з "Гіацинтів": розповідь очевидця, який хотів втекти від війни

Особливо дістається житловому масиву Салтівка, що на північному сході Харкова. Він під постійними обстрілами, а там вже майже не залишилося будівель, які б не зазнали пошкоджень чи руйнувань через це. При цьому що в цьому спальному районі мешкає до 400 тисяч осіб.

Трибунал у Харкові

Саме у Харкові варто було б провести трибунал над російськими військовими злочинцями. Таку ідею висунув міністр оборони України Олексій Резніков під час свого візиту до міста.

"Салтівка у Харкові – найбільший житловий масив України, за кількістю населення дорівнює Маріуполю. Зараз – це одне з наймасштабніших місць злочинів російських окупантів. Харків є першим форпостом цивілізації на кордоні з мордором. Після перемоги це було б правильним місцем для трибуналу над російськими воєнними злочинцями", – заявив Олексій Резніков.

Дивіться відео про обстріл Харкова 23 липня