Про це 24 Каналу розповів військовий експерт Андрій Крамаров. За його словами, така співпраця має вагоме значення не лише для України, але й для Німеччини.

Дивіться також Rheinmetall хоче виробляти в Україні не лише танки: що ще є в планах концерну

Як війна впливає на оборонну промисловість Заходу

Андрій Крамаров пояснив, що фактично концерн багато у чому зобов'язаний Україні, бо до повномасштабного вторгнення Росії німецька оборонна промисловість фактично була на межі занепаду. У такому стані вона опинилася за часів останньої каденції німецького канцлера Ангели Меркель.

Зараз у них у три рази більше нарощування промислового виробництва, ніж було торік,
– наголосив він.

Концерн Rheinmetall є загальноєвропейським конгломератом, до якого входить багато різних виробників бронетехніки, що є позитивним знаком для України.

Важливість німецько-української співпраці

Військовий експерт зауважив, що українська оборонна промисловість наразі має передові технології ще з пострадянських часів, яких немає у росіян, бо науково-дослідні інститути розміщувалися і працювали на території України.

Нарешті ми починаємо важливий процес інтеграції наших оборонно-промислових підприємств у загальноєвропейські концерни,
– зосередив увагу він.

Саме в контексті цього питання й відбуватиметься співпраця із Rheinmetall. До того вона є вигідною для обох сторін: для німців з метою отримання можливості виробляти бронетехніку, для українців – своєчасна інтеграція. Тож велика ймовірність, що буде мовитися про спільне виробництво за участі і України, і Німеччини.

Співпраця із Rheinmetall: головні новини

  • Німецька збройна компанія Rheinmetall сповістила про будівництво центру обслуговування західної військової техніки, яку використовують ЗСУ. Він буде розташований у Румунії.
  • На початку березня повідомлялося, що концерн Rheinmetall веде переговори про будівництво танкового заводу в Україні. Такий завод міг би виробляти до 400 основних бойових танків типу Panther на рік.
  • Президент України Володимир Зеленський заявив, що разом з делегацією Rheinmetall AG на чолі з головою правління Арміном Паппергером було детально обговорено поточний стан співробітництва з концерном.