"Рівер Плейт" близький до вильоту у нижчий дивізіон

23 червня 2011, 12:26
Читать новость на русском

Найпопулярніший клуб Аргентини однією ногою у нижчому дивізіоні.

“Попри сейви Каріззо, вже на 25-й хвилині зустрічі у Кордобі волосся на головах фанатів “Рівер Плейта” почало сивіти. За гру рукою Адальберто Романа у штрафному майданчику арбітр призначає пенальті. Мансеанеллі із 11 метрів відкриває рахунок у зустрічі.

А на старті другого тайму “мільйонери” пропустили вдруге - Сезар Перейра відкоригував політ м’яча після удару головою від Лусіано Лолло. В уболівальників “Рівера” після цього увірвався терпець - хлопці із Буенос Айреса в масках проробили дірку в огорожі і вибігли на поле - арбітру довелось зупинити поєдинок на 20 хв., протягом яких правоохоронці заспокоювали розлючених фанатів, які намагались напасти на своїх недавніх кумирів.

Мотивації гравцям “Рівер Плейта” це не додало - 0:2. В неділю матч-відповідь - якщо “мільйонери” не відіграються то вперше в історії їх відправлять до прімери B.