Ланцюги солідарності створили у Мінську, Гродно, Барановичах і Жодино. Люди продовжують виходити на вулиці й в інших містах. Про це повідомляє білоруське видання "Наша Ніва".

Важливо Сотні дівчат у Мінську вийшли на протест проти насилля: їх все ж попросили розійтися

У ланцюги об'єднуються приблизно по 250 – 300 людей. До акції долучилися і медики, вони закликають припинити силовиків бити активістів. Зауважимо, що лише за офіційною інформацією, за три дні протестів один протестувальник загинув, ще 200 людей перебувають у лікарнях.

Активісти підтримують білорусів, роздаючи їм квіти та воду. Більшість людей одягли білий одяг та мають червоні елементи. Саме білий з червоним – це кольори прапору Білорусі.

Актуально "ОМОНівці наздогнали й побили": у метро Мінська прибиральниця відмивала кров постраждалого

Білоруси утворюють ланцюги єдності / Фото "Наша Ніва"

Протести у Білорусі: все, що потрібно знати

  • Після оголошення результатів президентських виборів у Білорусі 9 серпня кілька сотень активістів почали виходити на мирні акції протесту.
  • Білоруси не згідні з результатами виборів та вважають їх сфальсифікованими. Міжнародна спільнота також поділяє цю думку.
  • Варто додати, що ОМОНівці під час жорстоких розгонів мирних активістів застосовують світло-шумові гранати, гумові кулі та водомети.
  • Наразі жодних намірів йти на переговори із протестувальниками та сприяти дипломатичному вирішенню конфлікту Лукашенко не виявляє.