За словами Олексія Данілова, до санкційного переліку потрапили не лише компанії, а й кілька конкретних осіб. Про це секретар РНБО заявив під час брифінгу.

Зверніть увагу До бюджету надійшло 70 мільярдів, – Данілов запевнив, що санкції проти контрабандистів працюють

Проти кого ввели санкції

Олексій Данілов заявив, що під санкції потрапили люди, які на території окупованого Криму здійснюють так зване "судочинство" над громадянами України, які є незаконними. Ймовірно, це люди, які іменують себе "слідчими" та "суддями" на території окупованого півострову. Серед них 18 людей, які причетні до незаконного вилучення майна Кримської єпархії ПЦУ та 52 члени окупаційної влади півострова.

Також секретар РНБО розповів про санкції проти учасників будівництва Кримського мосту через Керченську протоку. Мова йде про російські та іноземні компанії, яких у переліку 24. Також персональні санкції ввели проти 6 осіб.

Крім того, до чинного санкційному списку України внесли правки через те, що 4 жінки, які є в переліку, змінили паспортні дані після заміжжя.

Що відомо про Кримський міст

  • У 2014 році в Росії після окупації Криму почали проєкт з будівництва мосту через Керченську протоку для сполучення Таманського півострова й окупованого Криму.
  • Будівництво мосту завершили у 2018 році та відкрили його частину для автомобілів. Пізніше відкрили і частину для потягів.
  • Загалом будівництво мосту зазнало шквалу критики. До його будівництва залучали студентів, а сам міст порушує норми судноплавства, через те, що є низьким.

До теми пропонуємо випуск "На цю хвилину" про санкції проти медіахолдингів Медведчука: дивіться відео