Головний редактор видання "Цензор. НЕТ" зазначив, що російські танки 150 мотоциклової дивізії на кордоні обладнали козирком, який нібито має захищати від українських "Джавелінів".

Читайте також Окупанти готують диверсії на Донбасі, а на передовій помітили російських офіцерів, – розвідка

Ніяких мирних домовленостей з Україною не планується, ресурси відправляються не на мир, а на війну, а Росія готується до активних наступальних операцій,
– наголосив журналіст.

Він розповів, що південний військовий округ збройних сил Росії проводить маневри на кордоні з Україною.

  • Біля лінії розмежування з 2017 року розгорнута нова 150 мотоциклова дивізія, нібито обладнана найсучаснішою зброєю.

Після путінського квітневого загострення ця дивізія показала нове обладнання для своїх танків – Т-72 Б3.

Агресор обладнав танки

Юрій Бутусов зауважив, що Росія, щоб захистити свої танки від керованих ракет, зокрема "Джавелінів", які перебувають на озброєнні в української армії, обладнала машини спеціальним козирком.

Головний редактор "Цензор.НЕТ" пояснив, що "Джавеліни" особливо небезпечні та не залишають жодних шансів танкам агресора.

  • Зі слів журналіста, російський наступ призведе до великих втрат бронетранспортерів, оскільки російські танки не захищені від масового використання керованих ракет українською піхотою.

Очевидно, плануючи вторгнення в Україну, російське командування вирішило підвищити захист своїх танків від основних ударних факторів. Однак Росія технічно відстає від Заходу, і має винаходити простіші засоби пасивного захисту,
– додав він.

Звичайно, примітивний козирок не гарантія виживання Т-72. Але Росія сподівається, що шансів вижити буде більше, через вибух "Джавелінів" на відстані, і розсіювання накопичувального реактиву. Проте, росіянам тільки залишається молитися, щоб ця задумку дала результат.

Юрій Бутусов підсумував: "Однак оцінити ефективність цього козирка проти "Джавеліна", який забезпечує прорив захисту двома зарядами, можливо лише у ході реальних бойових дій".