Про це 24 Каналу розповів військовий експерт Петро Черник. За його словами, конвеєр, який виробляв лінійку Т-72, повністю здеградований і відновленню не підлягає. Тим часом станом на 30 травня бійці ЗСУ знищили вже 3802 ворожі танки.

До теми ЗСУ з повітря знищили новітній ворожий танк "Прорив", який є найдорожчим у Росії

"20 машин на місяць – це трохи більше ніж 200 машин на рік. За такої кількості утраченого це практично не підлягає відновленню в найближчі роки або навіть десятиліття", – сказав Черник.

Росіяни не зможуть відновити знищені танки: дивіться відео

Росіяни мають достатньо іншої бронетехніки

Водночас не можна легковажити тим, що окупанти мають щонайменше 15 тисяч одиниць найрізноманітнішої бронетехніки. Хоч вона й стара, але ще може наробити багато лиха.

"Хай за методом канібалізму знімають з 3 – 4 машин продуктивні механізми та ставлять на одну робочу, але все ж таки це зброя, яка нищитиме та вбиватиме", – наголосив військовий експерт.

Росіяни зазнають втрат: останні новини

  • Українські військові продовжують нищити російських загарбників. Станом на 30 травня загалом від початку повномасштабного вторгнення ліквідовано 207 440 ворогів. За минулу добу загинуло щонайменше 410 росіян.
  • Під час нічного обстрілу 29 травня український військовий на псевдо "Покемон" збив російську ракету над Київською областю. Йому це вдалося вже вдруге.
  • У Росії під кібератаку потрапив завод, який виробляє компоненти для російської бронетехніки. Мовиться про іжевський завод "Донвард – Гідравлічні системи". Виробництво не зупинили повністю, але робота заводу максимально ускладнена.